Přejít k obsahu

Modrá akademie

Chat online
nápověda
minimalizovat
otevřít
Přepis konverzace byl odeslaný.
Chat je offline.
Chyba při odeslání přepisu konverzace.

Jak na to ...

Vkládání dotazů
Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

Odhlášení
Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

Zavřít nápovědu
Logo Modrá Akademie

ČSOB chce přispívat k dlouhodobému rozvoji neziskového sektoru a systematicky přitom využívat know-how svých zaměstnanců a partnerů. V Modré akademii nabízí neziskovým organizacím sérii workshopů, odborné poradenství, mentoring a koučování. Od roku 2014 již programem prošlo 75 neziskových organizací.

Modrá akademie 2017

Letošní 4. ročník programu právě probíhá v tématech Rozvoj organizace a týmu a Komunikace a fundraising. Celkem se programu účastní 18 vybraných neziskových organizací. Jejich seznam naleznete níže.

Další ročník vzdělávacího programu otevřeme v roce 2018. Informace o termínu vyhlášení naleznete v lednu 2018 v grantovém kalendáři na našem webu.

Neziskové organizace, které Modrou akademii absolvují, budou moci žádat o grant na podporu dalšího interního rozvoje a profesionalizace ve výši až 50 tisíc korun.

Modrá akademie 2016

Loňský 3. ročník proběhl v tématech Rozvoj organizace a týmu a Komunikace a fundraising. Akademie se účastnilo celkem 29 neziskových organizací (jejich seznam naleznete níže). Navíc grant na podporu interního rozvoje a profesionalizace neziskové organizace podpořil 9 z nich, mezi něž bylo rozděleno 450 000 Kč.

Modrou akademii realizujeme ve spolupráci s odbornými dobrovolníky – ať již z řad zaměstnanců ČSOB skupiny, nebo z partnerských a dodavatelských organizací. V roce 2016 se tak v akademii angažovalo 43 spíkrů, 16 konzultantů a 18 koučů.

Podpořené neziskové organizace