(kampaň) Měníme se

Poštovka se mění na ČSOB Poštovní spořitelnu

 • Ještě lepší dostupnost a více výhod pro všechny
 • Můžete se na nás obrátit všude, kde uvidíte logo ČSOB
 • Jsme nejdostupnější bankou a pojišťovnou v Česku

Co zůstane

 • Zůstávají všechny služby, které u nás využíváte
 • Nemění se žádné smlouvy – vše jste měli od ČSOB
 • Ponecháte si platební kartu i přihlašovací údaje
 • Poplatky, podmínky a úrokové sazby se nemění

Jak je to možné? Poštovní spořitelna byla a stále zůstává obchodní značkou ČSOB, tedy všechny smlouvy máte uzavřené s ČSOB.

Co se zlepší

Rozšiřuje se vám pobočková síť – můžete navštěvovat jak 3 200 pošt, tak 200 poboček ČSOB a využívat síť tisícovky bankomatů
Služby skupiny ČSOB se skvěle doplňují a často za používání jedné získáte slevu u jiné
Můžete využívat služeb banky, pojišťovny, investiční a penzijní společnosti, leasingu, stavební spořitelny

Co se změní

 • Na poštách se budete setkávat s ČSOB Poštovní spořitelnou
 • Místo žlutého čtyřlístku bude modré logo ČSOB
 • Postupně opustíme červenou a žlutou barvu – nahradí je modrá
 • Veselé poštovní skřítky nahradí vtipný chameleon
 • V e-mailech a dopisech se budeme podepisovat jako ČSOB

Často kladené otázky

Musím jako klient něco řešit?
Poštovní spořitelna byla a zůstává obchodní značkou ČSOB. Proto změna loga na ČSOB Poštovní spořitelna na vás nemá žádný dopad. Veškeré sjednané smlouvy zůstávají nadále v platnosti a nemusejí být podepisovány či jakkoli upravovány. Můžete se na nás obrátit všude tam, kde uvidíte logo ČSOB. Produkty si i nadále můžete sjednat nebo obsluhovat také online, jak jste zvyklí – v aplikaci ČSOB Smart, v internetovém bankovnictví ČSOB nebo na webu www.csob.cz.
Jsou moje peníze uložené na účtu v Poštovní spořitelně v bezpečí?
Ano. I předtím jste měli peníze uložené u ČSOB. Poštovní spořitelna byla a zůstává obchodní značkou ČSOB. A změnou loga se pro vás nic nemění.
Čeká mě nějaká změna na poště? Najdu svou oblíbenou bankovní přepážku?
Obchodní místa Poštovní spořitelny postupně na poštách více „zmodrají“ – budou využívat nový název, nové logo „ČSOB Poštovní spořitelna“ i barvy ČSOB. Vy tak jednoduše poznáte, že vám pomůžeme všude, kde uvidíte modré logo ČSOB. Se změnou vzhledu se na poštách budete postupně setkávat od června 2022.
Jaký bude osud poštovních skřítků?
Poštovní skřítci předali štafetu veselému chameleonovi. Ale nebojte, vtip a nadhled se z naší komunikace nevytratí. A ještě chameleon vychytá nějaké ty mouchy.
Proč se Poštovní spořitelna mění na ČSOB Poštovní spořitelnu?
Poštovní spořitelna je obchodní značkou ČSOB, se kterou jste měli sjednané bankovní produkty. Logo a název měníme na ČSOB Poštovní spořitelna, abyste se jednodušeji orientovali v nabídce skupiny ČSOB i v její pobočkové síti. Těšíme se na vás všude tam, kde uvidíte logo ČSOB.
Jaké výhody mi změna loga přinese?
Ve skupině ČSOB vždy najdeme specialistu přesně pro vaše potřeby. Patří k nám společnosti úzce zaměřené na financování bydlení nebo aut, investiční společnost, pojišťovna nebo penzijní společnost. Jsme experti na každou finanční situaci. Naše služby se navíc skvěle doplňují. A pokud začnete používat naši aplikaci ČSOB Smart, najdete v ní veškeré produkty, které jste si od skupiny ČSOB pořídili. Můžete je tak snadno ovládat z jednoho místa a pořizovat si další. Už ho pravidelně používá 900 000 našich klientů. Možná už jste mezi nimi i vy.
Kdy k přejmenování dojde?
Poštovní spořitelnu přejmenujeme na ČSOB Poštovní spořitelnu 6. června. V průběhu následujících měsíců se na poštách začnete setkávat se změnou vzhledu a novým logem.
Kde se budeme setkávat s ČSOB Poštovní spořitelna a kde s ČSOB?
S ČSOB Poštovní spořitelnou se setkáte především na pobočkách České pošty. Na ostatních místech – na internetu, v našich aplikacích, dokumentech nebo smlouvách se pro přehlednost budete setkávat pouze se značkou ČSOB.