Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  ČSOB Grantový program Naše Radlice

  Projekt navazuje na tradici podpory projektů zaměřených na místní a komunitní rozvoj, tak jak ji skupina ČSOB zahájila svým prvním grantovým řízením už v roce 2007. O podporu se mohou ucházet projekty organizací působících v Radlicích. Administrace projektu a odborná garance je svěřena útvaru Společenská odpovědnost.

  Grantové řízení 2019

  Uzávěrka pro podání žádostí vypršela 30. června 2019, v těchto dnech probíhá hodnocení a výběr nejlepších projektů. Po 1. září 2019 zveřejníme výsledky grantového řízení a představíme vítězné projekty.