Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Společenská odpovědnost

  Společenská odpovědnost je jedním ze základních pilířů firemní filozofie ČSOB

  John Hollows
  „Společenskou odpovědnost nebereme jako módní záležitost. Pro ČSOB je dlouhodobě základem firemní filozofie, součástí jejího podnikání a každodenního života jejích zaměstnanců.“

   

  John Hollows, předseda představenstva a generální ředitel ČSOB

  Společensky odpovědné chování Skupiny ČSOB spočívá v odpovědném podnikání, filantropii v podobě různých grantových programů pro neziskové organizace a angažování zaměstnanců.

  V souladu s našimi aktivitami CSR (společenské odpovědnosti, Corporate Social Responsibility) se zaměřujeme na čtyři hlavní pilíře odpovědného podnikání.

  • Finanční gramotnost a finanční vzdělávání jsou pro banku přirozená témata.
  • Longevity v sobě zahrnuje péči a starost o seniory, dále o osoby, které se o seniory starají, a také podporu hendikepovaných osob.
  • Podpora podnikání malých a středních podniků, začínajících firem a žen podnikatelek v konečném důsledku pomáhá celé ekonomice.
  • Environmentální odpovědnost je v našich sídlech a pobočkách základním pravidlem.

   

  csr@csob.cz