ČSOB potvrzuje svoji vedoucí pozici na trhu privátního bankovnictví v ČR

10.02.2021

ČSOB Private Banking v letošním roce obhájil titul Nejlepší privátní bankovnictví pro Českou republiku od magazínu Euromoney a potvrdil tak svoji vedoucí pozici na českém trhu. Od roku 2013 je to pro banku již sedmé ocenění od magazínu Euromoney v této kategorii.

„Každé získané ocenění je pro nás velkou poctou a velice si ho vážíme. Zároveň je pro nás i potvrzením, že naši práci děláme dobře. Vzhledem k tomu, že výsledné pořadí je založeno na názorech samotných účastníků, vnímáme to jako ocenění kvality nás všech ze strany konkurence. Velké poděkování patří i našim klientům, děkujeme jim za jejich důvěru a jsme rádi, že můžeme plnit jejich přání a nabízet jim kvalitní produkty a služby,“ říká Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking.

Soutěž časopisu Euromoney nevyhodnocuje žádná speciální porota, pořadí nejlepších privátních bank určují sami účastníci průzkumu s tím, že není možnost nominovat mezi nejlepší privátní bankovnictví společnost, kterou účastník reprezentuje, tj. dát hlas sám sobě. Celkový výsledek je pak dán součtem bodů v jednotlivých podkategoriích.

Magazín Euromoney byl založený v roce 1969 a stal se jedním z nejvlivnějších publikací o kapitálových trzích na světě.

ČSOB Private Banking poskytuje produkty a služby privátního bankovnictví v České republice od roku 2002 a kromě komerčního bankovnictví se zaměřuje především na investiční bankovnictví a s ním související poradenství. Služby jsou určeny klientům, kteří disponují finančními prostředky převyšujícími 10 milionů korun, mají zájem o nadstandardní servis a vyžadují bankovní obsluhu prostřednictvím stálého privátního bankéře. Pro klienty disponujícími více než 100 miliony korun je určena exkluzivní služba Wealth Office.