ČSOB přiváží zlato z celoevropské soutěže strukturovaných produktů

02.03.2018

Skupina ČSOB získala prestižní investiční ocenění. V rámci 15. ročníku Structured Products & Derivates Awards 2018 v Londýně obhájila prvenství v kategorii Nejlepší distributor v České republice. Zároveň získala ocenění za nejlepší výkonnost strukturovaných produktů v ČR.

„Toto významné profesní ocenění je pro nás cennou zpětnou vazbou, že svoji práci děláme dobře, a to jak v produktové rovině, tak v rámci našich distribučních kanálů,“ říká Libor Svoboda, obchodní ředitel investiční společnosti ČSOB Asset Management, a pokračuje. „Za mimořádný úspěch považuji, že si ČSOB odvezla cennou trofej z evropských cen SRP Awards již potřetí v řadě. V Londýně také celá skupina KBC získala ocenění za nejlepší distribuci strukturovaných produktů v celé východní Evropě, což potvrzuje naši silnou pozici na trzích, kde působíme.“

O soutěži SRP European Awards 2017

Jediná soutěž, která se zaměřuje na strukturované produkty, hodnotí kvantitativní data prostřednictvím stoprocentně nezávislého hlasování odborníků na danou problematiku. Soutěž probíhá jak na lokální, tak regionální úrovni. Metodologie se v obou případech opírá o rovnocenné statistické vážení jak prodejů, tak výkonnosti přihlášených produktů. Dodané podklady přihlášených produktů organizátor podrobuje nezávislému ověření. Letos proběhl již čtrnáctý ročník.