ČSOB opět vítězí: z Londýna si veze zlato ve dvou kategoriích evropské soutěže strukturovaných produktů

22.02.2016

Skupina ČSOB v minulém týdnu zabodovala v prestižní soutěži European Structured Products & Derivatives Awards 2016. V kategoriích Nejlepší distributor a Nejlepší výkonnost strukturovaných produktů v České republice si odnesla kovy nejcennější. V krátkém sledu tak jde o další, tentokrát evropské ocenění – fond ČSOB Sport Event Winners 1 totiž počátkem února opanoval kategorii Garantované fondy pátého ročníku soutěže Finparáda.cz (Finanční produkt roku 2015).

„Těší nás, že kromě ocenění na domácí půdě sbírá ČSOB uznání i v mezinárodních vodách,“ říká Jaroslav Mužík, generální ředitel investiční společnosti ČSOB Asset Management a pokračuje: „Skupina KBC, do které společnost ČSOB Asset Management coby tvůrce fondů pro Českou republiku patří, navíc opanovala kategorii Nejlepší distributor této soutěže i v regionu střední a východní Evropy. Obě ocenění jsou pro nás důkazem, že se v kategorii strukturovaných produktů pohybujeme na samé špičce, ať už lokální, nebo regionální,“ dodává Mužík.

Ucelenou nabídku strukturovaných fondů společnosti ČSOB Asset Management naleznete na webových stránkách csobam.cz.

Zástupci společnosti ČSOB Asset Management

Popisek k foto: Zástupci společnosti ČSOB Asset Management, generální ředitel Jaroslav Mužík (uprostřed) a produktový manažer Václav Lepič (vpravo), přebírají od organizátorů jednu z cen během oficiálního vyhlášení soutěže European Structured Products & Derivatives Awards 2016 v Londýně. ©Gareth Davies

O soutěži SRP European Awards 2016

Třináctý ročník jediné soutěže, která se zaměřuje na strukturované produkty, se zakládá na zhodnocení kvantitativních dat a stoprocentně nezávislém hlasování odborníků na danou problematiku. Soutěž probíhá jak na lokální, tak regionální úrovni. Metodologie se v obou případech opírá o rovnocenném statistickém vážení jak prodejů, tak výkonnosti přihlášených produktů. Dodané podklady přihlášených produktů organizátor podrobuje nezávislému ověření.

Toto sdělení má pouze informativní charakter a nepředstavuje nabídku ani jinou výzvu k nákupu či prodeji jakéhokoliv investičního nástroje nebo využití jakékoliv investiční strategie. Vychází ze situace ke dni uveřejnění, a názory v něm uvedené se tudíž mohou měnit. Dokument byl připraven společností ČSOB Asset Management, a.s., investiční společnost, která obhospodařuje a distribuuje fondy kolektivního investování a nabízí též individuální správu aktiv.

Informace uvedené v tiskové zprávě nepředstavují nabídku podle § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „občanský zákoník“), ani veřejnou nabídku podle § 1780 občanského zákoníku.

Patrik Madle

Patrik Madle

tiskový mluvčí ČSOB

Telefon +420 602 530 639