Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro vás připravili zvýhodněné nabídky, které vám pomohou s vaším podnikáním. Stačí si jen vybrat.

Společnost Inca Collagen nabízí Bio-Aktivní kolagen, jeden z největších vynálezů světové biochemie. Je nejvíce podobný lidskému kolagenu, snadno se vstřebává a má rychlý nástup účinku. Inca Collagen je vyvážený komplex bílkovin, které příznivě působí na lidský organismus.

Společnost HP nabízí produkty z celého HP portfolia – notebooky, stolní počítače, tiskárny, spotřební materiál i příslušenství. Doporučujeme multifunkční zařízení HP Officejet 7500A.

Společnost PrintStore zajišťuje kompletní výrobu a servis v oblastech velkoformátového tisku, prezentačních systému, výroby obalů a dalších možností tisku.

Společnost CZC.cz patří mezi největší internetové obchodníky v oblasti IT na českém trhu. Díky širokému portfoliu produktů, nadstandardní nabídce služeb a široké síti obchodně technických míst po celé ČR, je pro vás nejkomplexnějším společníkem pro Vaši práci i zábavu.

Společnost Smarty CZ je specialista na mobilní telefony, tablety, veškeré příslušenství a značku Apple. Prostřednictvím e-shopu nabízí atraktivní ceny.

Logo HP Logo PrintStore Logo CZC Logo Smarty CZ Logo Inca Collagen

Od společnosti Economia můžete využít zvýhodněné roční předplatné deníku Hospodářské noviny a týdeníku Ekonom.

Společnost DFC system nabízí slevovou kartu DFC Bonus na palivo u vybraných čerpacích stanic s možností slevy 0,30–1 Kč na litr PHM.

Společnost Bytecheck pro vás zkontroluje novostavby, odhalí skutečný stav starších nemovitostí, prověří developerské projekty. Dále zajistí technickou kontrolu budov, optimalizaci nákladů stavby a technický dozor investora. Díky nim ušetříte peníze za opravy a reklamace.

CEAG poskytuje právní služby v oblasti korporátního, obchodního a pracovního práva, soudních sporů a správy pohledávek a v dalších právních disciplínách.

Společnost Metalsafe nabízí bezpečnostní trezory, ohnivzdorné archivační trezory, skříně na zbraně a trezory do auta. Dle potřeb klientů z řad firem i domácností vyrábí i trezory na zakázku.

Logo Economia Logo DFC Logo Bytecheck Logo CEAG Logo Metalsafe

ČSOB nabízí svým firemním klientům bankovní i nebankovní produkty pro podporu jejich podnikání. Konkrétněji například podnikatelský účet pro správu firemních financí a v oblasti financování provozní a investiční úvěr.

Společnost ČSOB Leasing připravila pro firemní klienty ČSOB širokou nabídku pro financování majetku a movitých věcí a pro komplexní pokrytí potřeb v oblasti mobility (financování osobních, užitkových automobilů i těžké dopravní techniky). Doporučujeme akční nabídku na financování vozů HIT Kredit pro podnikatele s doplňkovými benefity.

ČSOB Pojišťovna nabízí bohaté spektrum životních i neživotních pojištění (povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění domácnosti, pojištění nemovitosti, cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti) nejen pro malé a střední podnikatele. Doporučujeme pojištění Trumf – pojištění podnikatelů a malých firem s obratem a hodnotou pojištěného majetku do 20 mil. Kč.

Logo ČSOB Logo ČSOB Leasing Logo ČSOB Pojišťovna

Součástí nabídky jsou i rozvojové osobnostní a dovednostní semináře. Například prezentační, komunikační a obchodní dovednosti včetně soft skills kurzů.

Doporučujeme následující kurzy z nabídky:

  • Minimum z financí a účetnictví pro neekonomy.
  • Jak uzavírat obchodní smlouvy a smluvně se zabezpečit proti obchodním rizikům.
  • Smlouvy dle občanského zákoníku – aktuální praktické zkušenosti.

Coworkingové centrum funguje na principu sdílené kanceláře. Tento koncept umožňuje začínajícím podnikatelům a malým firmám získat kvalitní pracovní zázemí. Coworkingová centra jsou prostorem nejen pro pracovní příležitosti, ale také pro společenská setkání, pracovní schůzky či vzdělávací akce.

Doporučujeme Coworking Center České Budějovice, které pro firemní klienty ČSOB nabízí atraktivní podmínky členství.

Logo Coworking České Budějovice