Doporučte nás a získejte až 2 000 Kč

s ČSOB Plus Kontem

Pokud jste spokojeni s naším Plus Kontem, doporučte ho svým blízkým a všichni na tom vyděláte! Za doporučení totiž nyní dáváme odměnu 500 Kč. Doporučit můžete až 4 kamarády nebo známé, a získat až 2 000 Kč. Dalších 500 Kč je připravených pro doporučeného.

Jak získat odměnu

 • Doporučte nás svým blízkým
  Registrujte se a uveďte telefonní číslo toho, komu jste nás doporučili. Doporučený klient musí při otevírání účtu použít stejné telefonní číslo, jako ve vašem doporučení.

 • Připomeňte jim, ať si založí Plus Konto
  Jde to jednoduše online nebo za pár minut na pobočce. A když chcete vyřídit účet svému dítěti do 18 let, přijďte na pobočku s jeho rodným listem, případně i s občankou (pokud už ji má).

  Sjednat online

 • A je to, peníze budou brzo na cestě
  Na Váš účet pošleme 500 Kč, dalších 500 Kč pak na nový účet doporučeného. Stačí když do konce akce 3x zaplatí kartou k novému účtu.

 • Akce s odměnou za sjednání Plus Konta platí do 24. dubna 2019. Více v pravidlech akce.

Registrační formulář
povinné údaje

Odesláním registrace do akce potvrzuji, že uvedené údaje jsou pravdivé, jsem seznámen s Podmínkami akce a Informacemi o zpracování osobních údajů a doporučená osoba souhlasí se zpracováním výše uvedených údajů.

TIP: Pro mladé z Vašeho okolí navíc máme soutěž o 100 000 Kč. Až budou mít Plus Konto založené, stačí se registrovat na www.cashnacochces.cz a my každé 2 týdny vylosujeme jednoho výherce.