Myslete na vše, co život přináší

Přejděte na verzi pro počítač, kde vám ukážeme jak na ně

Pavel K.
Jsem rád, když mi někdo kryje záda
Pravděpodobnost 10 %  
Na hřišti hlídám klukům záda. V životě jsem rád, když někdo hlídá záda mně. Zranění k fotbalu prostě patří, proto si pravidelně platím pár korun na životní pojištění. Nechci na to ani pomyslet, ale chrání mě i při úrazu s trvalými následky. Díky pojištění vím, že ustojím každou kličku, kterou na mě osud zahraje.

 

Sám vím nejlíp, že mít jistotu je k nezaplacení, takže si nezapomínám spořit. Měsíčně si odkládám pětistovku z výplaty a sleduji, jak se mi penízky hezky množí.
Filip F.
Chci pro své děti hezké dětství
Pravděpodobnost 20 %  
Moje děti jsou pro mě nejdůležitější na světě. Nechci se bát, že přijdu o práci a nebudu moci splácet náš domov. Nebo naopak pracovat přesčas a nemít na ně čas.

 

Díky pojištění schopnosti splácet hypotéku už tohle neřeším a čas trávím jen se svými nejbližšími.
Romana B.
Moje příjmy jsou jako aprílové počasí
Pravděpodobnost 50 %  
Život studenta moc nestojí, přesto si na studium a koníčky musím vydělat. Po škole pracuji v kavárně, během zkouškového období však obojí nestíhám. Když mi dojdou peníze, použiji kreditku, kde můžu jít dočasně do minusu téměř bez poplatků. A po zkouškovém vše splatím.

 

Někdy vypomůžou rodiče a já mám najednou víc peněz, než potřebuji. Abych je neutratila najednou, část odložím do investičních fondů, kde se hezky zhodnocují a zároveň jsou pořád po ruce.
Marcela K.
Velká voda si nevybírá
Pravděpodobnost 10 %  
Rádi sedíme na zahradě a odpočíváme. Šum vody nás uklidňuje, víme však, že řeka umí napáchat i pořádnou neplechu. Velká voda nás předem varovat nebude, proto jsme dům pojistili proti živlům. Kdyby nám ho povodeň vzala, tak si během krátké doby postavíme nový.

 

Povodeň může spláchnout i peníze schované doma pod polštářem. Raději jsme investovali do fondů, kde jsou v bezpečí a vydělávají.
Pavel L.
Plechy jsou jen plechy, ale pořád něco stojí
Pravděpodobnost 60 %  
I když je moje auto z plechu, pro mě má srdce. I při malém ťuknutí si dám tu práci a všechno vrátím do pořádku. K tomu mi pomáhá havarijní pojištění. Kromě pomačkaných plechů myslím i na své zdraví. Moje oděrky pomůže dát do kupy pojištění úrazu.

 

A kdybych se nakonec rozhodl pro lepší auto? Na to jsem před časem vložil přebytečné úspory do investic. Díky nim budu za pár let jezdit v pořádném fáru.
Myslíte i na důchod?