Vydělávat a získávat úspory vás stojí mnoho úsilí. Tak proč byste je měli nechat jen tak ležet a lenošit? Jen ať drží tempo a činí se alespoň stejně intenzivně jako vy! Díky ČSOB Flexibilním fondům můžete pohotově reagovat na aktuální tržní situaci, a dosahovat tak zajímavých výnosů!

Jak fungují ČSOB Flexibilní fondy?

  • Strategie vychází z kombinace přesných výpočtů a lidských zkušeností. Sofistikovaný počítačový algoritmus a renomovaní analytici tvoří velice účinný tým.
  • Model neustále porovnává výhodnost investic do akcií a do nástrojů s pevným výnosem dle aktuální situace na trzích a vždy volí momentálně výnosnější složku.
  • Začít lze už s jednorázovou investicí 5 000 Kč nebo pravidelnou měsíční investicí 500 Kč.

Vyberte si tu správnou strategii!

  • ČSOB Flexibilní plán vám bude vyhovovat, pokud jste opatrnější nebo s investicemi teprve začínáte. Je nastaven spíše konzervativněji. Více informací najdete na stránce fondu.
  • ČSOB Flexibilní portfolio si oblíbíte, pokud máte odvahu či zkušenosti k dynamičtějším investicím. Je orientováno hlavně růstově. Více informací najdete na stránce fondu.

Upozornění

Hodnota investice a příjem z ní mohou v čase kolísat. Návratnost investice není zaručena. Tento materiál má pouze informativní charakter a nejedná se o nabídku ani veřejnou nabídku. Podrobné informace včetně informací o poplatcích a rizicích naleznete v dokumentu Klíčové informace pro investory a v dokumentu Jak se stanovuje produktové skóre nebo na stránkách jednotlivých fondů.

Poraďte se s námi

Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 24 hodin.

Sjednejte si schůzku

Náš specialista na investice vám vše nezávazně vysvětlí a probere možná řešení.