Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  ČSOB má nejlepší rating mezi velkými bankami na trhu

  03.08.2018

  Renomovaná agentura Standard & Poor’s zlepšila ratingové hodnocení ČSOB ze stupně „A“ na stupeň „A+“. ČSOB má tak z trojice největších bank na českém trhu aktuálně od S&P nejlepší ratingové hodnocení.

  Rozhodnutí agentury je navázáno na zlepšený rating mateřské KBC Bank, rovněž na stupeň „A+“. V obou případech je výhled ratingu stabilní. „Zvýšení ratingového hodnocení potvrdilo, že ČSOB je vnímána jako klíčová součást skupiny KBC.

  Zvýšení ratingového hodnocení KBC se ve stanovisku agentury Standard & Poor’s opírá o finanční výkonnost skupiny, nízký rizikový profil a přesvědčivou strategii růstu. „Dle našeho názoru skupina těží ze silné a udržitelné konkurenční pozice, jak ukazují čelní tržní podíly v oblasti bankovnictví i pojišťovnictví na belgickém a českém trhu,“ stojí v závěrečné zprávě S&P, kterou agentura vydala 30. července.