Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Bezpečnostní desetiboj – disciplína desátá: Chraňte svůj privátní klíč na čipové kartě

  28.06.2018

  Připravili jsme pro vás seriál bezpečnostních doporučení – Bezpečnostní desetiboj. Nebudeme však soutěžit o branky, body ani sekundy, ale vrátíme se k původní myšlence desetiboje – k přípravě nejvšestrannějšího sportovce, v našem případě nejpřipravenějšího uživatele moderních technologií a elektronického bankovnictví.

  Bezpečnostní desetiboj – disciplína desátá

  Chraňte svůj privátní klíč na čipové kartě

  Pokud používáte pro přihlášení a podepisování plateb v internetovém bankovnictví čipovou kartu, chraňte si ji jako oko v hlavě – je na ní přece váš elektronický podpis. Nikdy ji nenecháváte bez dozoru a PIN nikomu nesdělujte ani si ho nikam nezapisujte. Když kartu zrovna nepoužíváte, vyndejte ji ze čtečky a uložte na bezpečné místo, ideálně do trezoru.