Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  ČSOB vyhlašuje další ročník Nadačního programu vzdělání, ve kterém opět rozdělí až 2 miliony korun

  30.01.2018

  V rámci své společenské odpovědnosti se ČSOB dlouhodobě zaměřuje nejen na zvyšování finanční gramotnosti u české veřejnosti, ale i na bezpečnost na internetu. V první grantové výzvě devátého ročníku ČSOB Nadačního programu vzdělání podpoří filantropické projekty až 1 milionem korun. Přihlášky mohou zájemci posílat do 20. února.

  ČSOB Nadační program vzdělání letos opět otevře dvě grantové výzvy, v každé z nich rozdělí až jeden milion korun. První, právě otevřená grantová výzva, hledá zajímavé a interaktivní projekty zaměřené na zvýšení finanční gramotnosti u seniorů, osob se zdravotním postižením a sociálně znevýhodněných osob. Neziskové organizace mohou žádat o grant až do výše 200 tisíc korun. Uzávěrka pro registraci a podání projektových záměrů je 20. února.

  ČSOB Nadační program vzdělání ve svém prvním letošním kole již tradičně podpoří zajímavé projekty zaměřené na zvýšení finanční gramotnosti. Hledáme především projekty vedené interaktivní formou, které svou kreativitou dokážou zaujmout nejen nás, ale především ty, kterým mají pomoci,“ vysvětluje cíle programu Jaroslava Rudolfová, manažerka společenské odpovědnosti ČSOB.

  Druhou grantovou výzvu otevře ČSOB v červenci a podpoří v ní projekty zabývající se bezpečností v online prostředí.

  ČSOB Nadační program vzdělání

  ČSOB dlouhodobě podporuje vzdělávání a zvyšování finanční gramotnosti české veřejnosti, dospělých, dětí a mladých lidí. Prostřednictvím Nadačního programu vzdělání hledá zajímavé projekty, které se soustředí na získávání a rozvoj znalostí. ČSOB Nadační program vzdělání je určen pro české nevládní neziskové organizace registrované jako občanská sdružení, nadace a nadační fondy, obecně prospěšné společnosti, účelová zařízení církví, spolky, ústavy nebo sociální družstva. Program byl zahájen v roce 2010, kdy začal s podporou projektů zaměřených na zvyšování finanční gramotnosti. V roce 2015 byla úspěšně přidána druhá výzva věnující se bezpečnosti v online prostředí. Od zahájení programu získalo finanční podporu přesahující 12 milionů korun již 124 projektů. Jejich přehled najdete na webových stránkách.