Skupina ČSOB získala čtyři ocenění v rámci soutěže Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna

30.10.2018

Desátý ročník soutěže Hospodářských novin Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna již zná své vítěze. Skupina ČSOB získala celkem čtyři ocenění. Na druhém místě se umístila v kategorii Nejlepší banka. Stejné místo si odnáší také v kategorii Inovátor roku. Na třetím místě pak skončila v kategorii Nejpřívětivější banka roku. ČSOB Pojišťovna získala druhé místo v kategorii Pojišťovací inovátor.

Přehled ocenění, které skupina ČSOB získala, potvrzuje významnou roli, kterou ČSOB zastává na českém finančním trhu a zároveň potvrzuje snahu vytvářet kvalitní produkty a služby pro své klienty, které v sobě odrážejí inovace, jednoduchost a klientskou bezpečnost.

„Naši skupinovou strategii zaměřujeme na naše klienty. Jsou naším středobodem a hnacím motorem pro veškeré naše aktivity v oblasti nových služeb a produktů. V dnešní době nejsme jenom bankou, ale take technologickou společností, která se snaží vytvářet inovativní řešení, jenž spojují veškeré výhody silné finanční skupiny a zároveň zajišťují pro klienty bezpečnost, která je od nás našimi klienty očekávána. Získaná ocenění nás těší, ale my v ČSOB jsme soutěživí, je to pro nás výzva být opět příště na stupni vítězů – být opět první“ říká Jan Sadil, člen představenstva zodpovědný za oblast Retail.

ČSOB je dlouhodobě bankou, která se zaměřuje na oblast inovací pro své klienty. I proto vnímá velmi pozitivně ocenění Inovátor roku, které mapuje zajímavé inovační projekty v českých bankách. ČSOB v tomto roce spustilo novou aplikaci pro správu domácnosti ČSOB NaDoma. Pokračuje ve vývoji stávající platební aplikace ČSOB NaNákupy a přichází s novou verzí aplikace mobilního bankovnictví Smartbanking. Počet uživatelů této aplikace stoupl meziročně o neuvěřitelných 39 %.


Jan Sadil přebírá ocenění.

 

Patrik Madle

Patrik Madle

tiskový mluvčí ČSOB

Telefon +420 602 530 639