Přejít k obsahu

Nový portál ČSOB Penzijní společnosti láká své klienty

Chat online
nápověda
minimalizovat
otevřít
Přepis konverzace byl odeslaný.
Chat je offline.
Chyba při odeslání přepisu konverzace.

Jak na to ...

Vkládání dotazů
Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

Odhlášení
Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

Zavřít nápovědu
08.04.2015

ČSOB Penzijní společnost připravila pro své klienty nový portál – www.penzijniportal.cz, který zobrazuje informace o klientově smlouvě, celkovém stavu prostředků a příchozích platbách. Přes portál je navíc možné zadávat vybrané změnové požadavky či vznášet dotazy. Je určen pro klienty penzijního připojištění, doplňkového penzijního spoření i důchodového spoření. Navíc každý, kdo se v období od 8. dubna do 15. května 2015 do portálu zaregistruje, bude automaticky zařazen do soutěže o 3 zájezdy do Říma pro dvě osoby.

„Při vývoji nového Penzijního portálu jsme se zaměřili zejména na jednoduchost, přehlednost a zobrazení informací, které se týkají klienta a jsou pro něj důležité. Vznik nového portálu je jedním z kroků v rámci naší strategie, ve které se chceme ještě více přiblížit přáním a požadavkům našich klientů,“ sdělila Marcela Suchánková, generální ředitelka ČSOB Penzijní společnosti.

Portál je novým informačním kanálem ČSOB Penzijní společnosti. Po jednoduché registraci je možné získat přístup ke smluvním údajům i informacím o evidovaných prostředcích. Další výhodou je zobrazení aktuálního kurzu účastnických a důchodových fondů. Klient tak má vždy přehled o vývoji zhodnocení svých prostředků. Součástí nabídky portálu je také přístup do exkluzivního zpravodajství Patria – Online, které mohou klienti ČSOB Penzijní společnosti využívat první tři měsíce od registrace do portálu zdarma.

Přihlášení na Penzijní portál je možné prostřednictvím odkazu www.penzijniportal.cz. Zde provede každý ze zájemců registraci a poté již bude moci využívat služeb portálu.

Pavla Hávová

Pavla Hávová

tisková mluvčí ČSOB