23.05.2017

Díky podílovým fondům, které patří do každého portfolia, si můžete splnit svá dlouhodobá přání. Prostřednictvím zajištěných a strukturovaných fondů, speciality ČSOB, si pak můžete zajistit návratnost vámi investované částky nebo ochranu její části ke dni splatnosti a zároveň zachovávají potenciál výnosu.

ČSOB Stříbrná ekonomika 1**

Žijeme déle, lépe a užíváme si života. Podíl populace ve zralém věku narůstá a s jejími zvyšujícími se výdaji roste i význam „stříbrné ekonomiky“. Investujte do společností, které mohou z tohoto demografického trendu těžit. Stárnutí se není třeba bát, můžete na něm začít vydělávat s naším novým fondem. ČSOB Stříbrná ekonomika 1 nabízí možnost získat zhodnocení až 60 % (8,15 % ročně). Na výnosech akcií firem se podílíte 100 % a vaše investice je chráněna až do 40% poklesu hodnoty koše akcií.

ČSOB Světoví hráči 3**

Chcete se podílet na ziscích velkých nadnárodních společností, které hrají významnou roli při udávání trendu vývoje světové ekonomiky? Fond ČSOB Světoví hráči 3 nabízí příležitost investovat do výběru 30 světových firem s pozitivním dlouhodobým výhledem analytiků a získat zhodnocení až 60 % (8,04 % ročně). Na výnosech akcií významných hráčů na poli světového byznysu se podílíte 100 % a vaše investice je chráněna až do 30% poklesu hodnoty koše akcií.

Životní pojištění Maximal Invest ČSOB Bohatství 6

Chcete jednorázově vložit peníze do investičního životního pojištění? Podkladovým aktivem nového životního pojištění Maximal Invest je fond ČSOB Bohatství a Kdo by si nepřál být bohatý. S podkladovým fondem ČSOB Bohatství se to může stát skutečností. V portfoliu fondu najdete mnoho atraktivních společností zvučných jmen, které udávají životní styl a tempo současné doby. Takových, které mají v dlouhém horizontu dobrou perspektivu. Sáhněte si na bohatství a staňte se jeho součástí. Investujte do atraktivních společností zvučných jmen známých po celém světě a diverzifikujte tak vaše portfolio. Podkladový fond je aktivně řízen, takže složení portfolia se přizpůsobuje dění na finančních trzích. Navíc máte možnost volby oprávněné osoby pro bezproblémové dědictví vložených prostředků a jste pojištěni pro případ smrti následkem úrazu až do výše 500 000 Kč.


* Jedná se o podfond belgického investičního fondu Optimum Fund.
** Jedná se o podfond lucemburského investičního fondu Contribute Partners.