Přejít k obsahu

Vše, co potřebujete na vaši investiční cestu - ČSOB Expertiza vyvážená a ČSOB Expertiza růstová

Chat online
nápověda
minimalizovat
otevřít
Přepis konverzace byl odeslaný.
Chat je offline.
Chyba při odeslání přepisu konverzace.

Jak na to ...

Vkládání dotazů
Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

Odhlášení
Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

Zavřít nápovědu
02.10.2017

Všichni máme své touhy a sny. Vydělané peníze chceme co nejlépe zhodnotit. Abychom dobře zainvestovali, chce to však patřičný čas, chuť i potřebné znalosti. Právě čas je však v dnešní době vzácný a ne každý má navíc zájem sledovat, co se děje na finančních trzích. Naše říjnová novinka ze světa fondů přináší revoluční a na trhu ojedinělé řešení, díky kterému máte možnost těžit z naší odbornosti a veškeré starosti spojené s investováním nechat jen na nás. Zjistěte, že investovat se dá i jednoduše. Rozhodnutí je na vás, o zbytek se postarají naši experti.

ČSOB Expertiza vyvážená1* / ČSOB Expertiza růstová*

Každodenní cesta životem přináší mnoho nepředvídatelných událostí. Nikdy nevíte, kam vás zavede, kdy bude zapotřebí trochu přidat nebo naopak přibrzdit. Stejné je to i ve světě investic. Nový smíšený fond ČSOB Expertiza vyvážená / ČSOB Expertiza růstová vám však investování díky našim odborníkům ulehčí. Zajímá nás nejen váš investiční cíl, ale i cesta, po které se k němu dostanete. Jelikož víme, že ztráty neseme hůře než zisky, je součástí fondu i brzda, která věnuje zvýšenou pozornost snaze o zmírnění rizika poklesu. Abyste ale mohli co nejvíce těžit z potenciálu růstu na finančních trzích, umí fond v pravou chvíli šlápnout na plyn. ČSOB Expertiza vyvážená/ ČSOB Expertiza růstová tak přináší kompletní investiční řešení v závislosti na vašem postoji k riziku a vaše peníze za vás rozloží napříč různými třídami aktiv, regiony, odvětvími i tématy.

ČSOB Potraviny a svět 1**

Bez jídla a pití se nikdo z nás neobejde. Investujte do společností, díky jejichž produktům si můžete osladit život každý den. Nový fond ČSOB Potraviny a svět 1 nabízí možnost podílet se na úspěchu 30 firem, jako jsou Nestlé, Anheuser-Busch nebo Danone, jejichž potraviny a nápoje vídáme v obchodech i u nás. Můžete získat zhodnocení až 80 % (10,45 % ročně), na výnosech akcií firem se podílíte 70 %. Vaši investici navíc ochráníme až do 30% poklesu hodnoty koše akcií.
Fond je také podkladovým fondem investičního životního pojištění Maximal Invest.

ČSOB Krátkodobých příležitostí 2****

Akcie ve srovnání s momentálně nízkými výnosy z ostatních typů investic, jako jsou hotovost a státní dluhopisy, stále nabízejí daleko více příležitostí k zajímavému zhodnocení. Pokud vás láká investice do možného výnosu na akciových trzích, pak tento krátkodobý fond v eurech s dobou do splatnosti 3 roky a necelý měsíc stojí za úvahu. Investovanou částku v EUR ochráníme do 90 %. Na růstu koše akcií perspektivních společností z celého světa s potenciálem růstu se podílíte 80 %. Za dobu trvání fondu můžete získat zhodnocení ve výši až 18 % (5,55 % ročně).
Fond je v nabídce od 4.9.

Maximal Invest ČSOB Světový výběr 3***

Chcete jednorázově vložit peníze do investičního životního pojištění? Podkladovým fondem nového životního pojištění Maximal Invest je fond ČSOB Světový výběr 3. Výnos podkladového fondu je vázán na vývoj koše akcií 30 významných světových společností, které se vyznačují vysokou tržní kapitalizací. Mezi nimi naleznete například francouzskou pojišťovací společnost AXA, španělskou energetickou společnost Enagas nebo největšího mobilního operátora na světě Vodafone. Podkladový fond nabízí příležitost podílet se 80 % na zisku z akciových trhů s tím, že usiluje o návratnost nejméně 90 % vložené investice ke dni konce pojištění. Navíc máte možnost volby oprávněné osoby pro bezproblémové dědictví vložených prostředků a jste pojištěni pro případ smrti následkem úrazu až do výše 500 000 Kč.


* Jedná se o podfond lucemburského investičního fondu Global Partners.
** Jedná se o podfond lucemburského investičního fondu Contribute Partners.
*** Jedná se o podfond lucemburského investičního fondu KBC Select Investors.
**** Jedná se o podfond belgického investičního fondu Horizon.