Přejít k obsahu

Nové fondy

Chat online
nápověda
minimalizovat
otevřít
Přepis konverzace byl odeslaný.
Chat je offline.
Chyba při odeslání přepisu konverzace.

Jak na to ...

Vkládání dotazů
Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

Odhlášení
Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

Zavřít nápovědu
01.08.2017

Díky podílovým fondům, které patří do každého portfolia, si můžete splnit svá dlouhodobá přání. Prostřednictvím zajištěných a strukturovaných fondů, speciality ČSOB, si pak můžete zajistit návratnost vámi investované částky nebo ochranu její části ke dni splatnosti a zároveň zachovávají potenciál výnosu.

ČSOB Energie a ropa 3**

Investice do energetiky oproti jiným sektorům není závislá na krátkodobých trendech a chování spotřebitelů, ale je spojena se stabilní dlouhodobou poptávkou. Ropa prostupuje našimi životy více, než si mnozí z nás uvědomují. S novým fondem ČSOB Energie a ropa 3 se můžete podílet na zisku významných společností, které aktivně působí v evropském odvětví ropy a zemního plynu a jsou součástí akciového indexu STOXX® Europe 600 Oil & Gas. Fond může skončit již po 3 letech s výnosem 21 % a za dobu trvání fondu můžete získat zhodnocení ve výši až 42 % (5,93 % ročně). Vaši investici navíc ochráníme až do 40% poklesu hodnoty evropského akciového indexu STOXX® Europe 600 Oil & Gas.

ČSOB Firmy s tradicí 2**

Chcete se podílet na zisku společností, které mohou těžit z dlouhodobé tradice? Investujte do kvality, kterou prověřil čas. Nový fond ČSOB Firmy s tradicí 2 nabízí možnost podílet se na úspěchu 20 tradičních firem s více než 75letou historií jako Shell nebo Anheuser-Busch a získat potenciálně zhodnocení až 80 % (10,60 % ročně). Na výnosech akcií firem se podílíte 130 % a vaše investice je chráněna až do 40% poklesu hodnoty koše akcií.
Fond je také podkladovým fondem investičního životního pojištění Maximal Invest.

ČSOB Airbag Jumper EUR 11*

Jak by se vám líbilo investovat do padesátky stabilních evropských firem? Nový fond ČSOB Airbag Jumper EUR 11 je vázán na akciový index Euro Stoxx 50® a nabízí tak příležitost podílet se na zisku renomovaných firem jako je Airbus, BMW, Danone nebo Siemens. Tato oblíbená eurová struktura nabízí možnost předčasného ukončení a výplaty výnosu 8 % (7,15 % ročně před zdaněním) již po prvním roce existence fondu. V případě, že fond nebude předčasně ukončen, vyplatí ke dni splatnosti maximální výnos až 60 % (7,99 % ročně). Na růstu indexu se podílíte ze 100 % a při poklesu akciového indexu do 15 % (včetně) má fond podmíněnou ochranu investice.
Tento fond je v nabídce pouze do 11.8.

Životní pojištění Maximal Invest ČSOB Bohatství 7

Podkladovým aktivem nového životního pojištění Maximal Invest je fond ČSOB Bohatství v jehož portfoliu najdete mnoho atraktivních společností zvučných jmen, které mají v dlouhém horizontu dobrou perspektivu. Investujte do atraktivních společností zvučných jmen známých po celém světě a diverzifikujte tak vaše portfolio. Podkladový fond je aktivně řízen, takže složení portfolia se přizpůsobuje dění na finančních trzích. Navíc máte možnost volby oprávněné osoby pro bezproblémové dědictví vložených prostředků a jste pojištěni pro případ smrti následkem úrazu až do výše 500 000 Kč.

Životní pojištění Maximal Invest ČSOB Premium Vyvážené portfolio 1

Podkladovým aktivem nového investičního životního pojištění je fond ČSOB Premium Vyvážené portfolio, jehož prostřednictvím můžete investovat do široce diverzifikovaného portfolia nejen z pohledu geografického, ale i sektorového a tematického. V akciové části portfolia je uplatňován tzv. Core and Satellite koncept, který umožňuje využívat investiční příležitosti a optimalizovat výnos. Navíc máte možnost volby oprávněné osoby pro bezproblémové dědictví vložených prostředků a jste pojištěni pro případ smrti následkem úrazu až do 500 000 Kč.
Toto investiční životní pojištění je v nabídce pouze pro klienty segmentu Premium.


* Jedná se o podfond belgického investičního fondu Optimum Fund.
** Jedná se o podfond lucemburského investičního fondu Contribute Partners.