02.02.2017

Díky podílovým fondům, které patří do každého portfolia, si můžete splnit svá dlouhodobá přání. Prostřednictvím zajištěných a strukturovaných fondů, speciality ČSOB, si pak můžete zajistit návratnost vámi investované částky nebo ochranu její části ke dni splatnosti a zároveň zachovávají potenciál výnosu.

ČSOB Světový expres 6*

Láká Vás úspěch firem jako třeba Glaxosmithkline, National Australia Bank, Tele 2 či Swisscom? Pokud hledáte fond, který se zaměřuje na akcie firem s dlouhodobou perspektivou, a to napříč regiony i sektory, pak fond ČSOB Světový expres 6 vám takovou možnost nabízí – na výnosech akcií firem se totiž podílíte 90 % a maximální výnos není omezen. Fond Vám navíc umožňuje navýšení ochrany z 0 % na 100 %, pokud bude hodnota koše akcií alespoň v jednom ze čtyř pozorování stejná nebo vyšší než hodnota počáteční.

ČSOB Firmy s tradicí 1*

Chcete investovat do výběru firem, které generují své zisky už déle než 75 let a dokázaly se mimo jiné vyrovnat i s aktuálně probíhající „čtvrtou průmyslovou revolucí“? Pokud ano, pak fond ČSOB Firmy s tradicí 1 je tu právě pro Vás. Svou investicí se podílíte na úspěchu 20 tradičních firem jako Ford, Shell nebo Anheuser-Busch, získat můžete až 60% výnos (8,05 % ročně). Vaše investice je navíc chráněna až do 30% poklesu hodnoty koše 30 akcií. Fond také slouží jako podkladový fond investičního životního pojištění.

ČSOB Šampioni sportu s dobrým startem 1**

Baví Vás sport a chcete se podílet na úspěchu 30 společností, které sponzorují atraktivní mezinárodní sportovní události? Chcete se podílet na růstu koše akcií ve výši 80 % s neomezeným maximálním výnosem a mít možnost vybrat si výhodnější startovací pozici pro lepší zhodnocení Vašich peněz? Pak si kupte „podílový lístek“ na náš sportovní fond ČSOB Šampioni sportu s dobrým startem 1.

ČSOB Airbag Jumper EUR 10**

Jak by se vám líbilo být ve společnosti padesátky stabilních evropských firem akciového indexu Euro Stoxx 50®? Pokud hledáte eurový fond, v němž ze sektorového hlediska dominují finance, průmysl, zboží dlouhodobé spotřeby spolu s potravinami, nápoji a zdravotnictvím a z hlediska regionálního společnosti z Francie, Německa, Španělska, Itálie a Nizozemska, pak jste na správné lodi. Těšte se ze společnosti renomovaných značek, jako jsou Airbus, BMW a Daimler, Danone či Siemens.

Životní pojištění Maximal Invest ČSOB bohatství 5

Kdo by si nepřál být bohatý! S podkladovým fondem ČSOB bohatství tohoto investičního životního pojištění můžete být takovému přání zase o něco blíže. V portfoliu podkladového fondu najdete řadu atraktivních společností, které aktuálně udávají životní styl a mají v dlouhém horizontu dobrou perspektivu. Navíc jsou součástí života každého z nás – od dětí (Walt Disney), přes teenagery (Apple, Facebook, Google), až po dospělé (Stock Spirits Group, L’Oreál, Visa, MasterCard). Produkt Vám umožňuje zvolit si oprávněnou osobu pro bezproblémové dědictví vložených prostředků a dále nabízí pojištění pro případ smrti následkem úrazu zdarma, a to až do výše 500 000 korun.


* Jedná se o podfond lucemburského investičního fondu Contribute Partners.
** Jedná se o podfond lucemburského investičního fondu Optimum Fund.