01.08.2016

Díky podílovým fondům, které patří do každého portfolia, si můžete splnit svá dlouhodobá přání. Prostřednictvím zajištěných a strukturovaných fondů, speciality ČSOB, si pak můžete zajistit návratnost vámi investované částky nebo ochranu její části ke dni splatnosti a zároveň zachovávají potenciál výnosu.

ČSOB Evropský jumper 5*

Zajímáte se o vývoj evropského akciového indexu Euro Stoxx 50®? Pokud ano, pak si do svého portfolia můžete přidat fond ČSOB Evropský jumper 5, který se právě na tento index váže. Výhodou fondu je, že může skončit po třetím roce s výnosem 15 % (4,67 % ročně). Za dobu svého trvání pak může dosáhnout až 30% výnosu (4,42 % ročně). Jestliže jsou splněny všechny předpokládané podmínky, fond nabízí ochranu vložené investice při poklesu hodnoty koše akcií do 40 % (včetně).

ČSOB Světoví hráči 2*

Věříte v budoucí prosperitu a sílu globálních společností? Jste ochotni podstoupit vyšší investiční riziko a očekáváte za to potenciálně vyšší výnos? Chcete se podílet na rostoucích ziscích velkých nadnárodních hráčů, kteří hrají významnou roli při udávání trendu vývoje světové ekonomiky? Pokud jste na uvedené otázky odpověděli třikrát ano, pak investiční fond ČSOB Světoví hráči 2 je pro Vás správnou volbou. Umožní Vám totiž investovat do výběru 20 světových firem, jež mají pozitivní výhled našich analytiků. Tento fond si můžete vybrat i ve formě investičního životního pojištění.

Životní pojištění Maximal Invest ČSOB bohatství 2

Kdo by si nepřál být bohatý. S podkladovým fondem ČSOB bohatství tohoto investičního životního pojištění můžete být takovému přání zase o něco blíže. V portfoliu fondu najdete řadu atraktivních společností, které aktuálně udávají životní styl a mají v dlouhém horizontu dobrou perspektivu. Navíc jsou součástí života každého z nás – od dětí (Walt Disney), přes teenagery (Apple, Facebook, Google), až po dospělé (Stock Spirits Group, L’Oreál, Visa, MasterCard).


* Jedná se o podfond lucemburského investičního fondu Contribute Partners.