03.10.2016

Díky podílovým fondům, které patří do každého portfolia, si můžete splnit svá dlouhodobá přání. Prostřednictvím zajištěných a strukturovaných fondů, speciality ČSOB, si pak můžete zajistit návratnost vámi investované částky nebo ochranu její části ke dni splatnosti a zároveň zachovávají potenciál výnosu.

ČSOB Fixovaný click USD 6*

Hledáte na trhu zajištěný fond se 100% ochranou vložené investice ke dni splatnosti a potenciálem zajímavého výnosu? Preferujete nízkou míru rizika investice, a přesto se chcete podílet na růstu akciových trhů? Pak právě pro vás jsme připravili dolarový fond ČSOB Fixovaný click USD 6, jehož výnos se váže na výkonnost koše 30 světových akcií, které vybíráme na základě podrobných analýz investičních specialistů ČSOB/KBC. V široce diverzifikovaném portfoliu převažují společnosti zaměřené na energie a služby, telekomunikace a finanční sektor.

ČSOB Úrokové strategie**

Chcete rozšířit své portfolio o fond využívající algoritmickými modely, které bez emocí sledují řadu parametrů? V případě fondu ČSOB Úrokové strategie – vedeného v českých korunách – jde o pohyby dlouhodobých a krátkodobých úrokových sazeb. Pokud eurové sazby klesnou na své historické minimum, nebo se odlepí ode dna a stoupají vzhůru, algoritmus pravidelně vyhodnocuje situaci na trzích. Portfolio manažer se pak nákupem, nebo prodejem úrokového swapu snaží zaujmout pozici výhodnou pro vaši investici. Pokud hledáte lepší výnos než na klasickém spořicím účtu a obáváte se rizik spojených s investicemi do akciových fondů, pak fond ČSOB Úrokové strategie pro vás může být tou správnou alternativou. Fond využívající stejné investiční strategie nabízíme také v eurech pod názvem INfocus Strategic interest EUR.

ČSOB Šampioni sportu 3***

Jste sportovními fanoušky a chcete být součástí byznysu, který se kolem tohoto fenoménu točí? Chcete profitovat z přímých přenosů, které přitahují pozornost milionů diváků, ale i firem, které mezinárodní sportovní události i jednotlivé sportovce sponzorují? Tematický fond ČSOB Šampioni sportu 3 představuje portfolio 20 takovýchto firem, mezi něž například patří japonská automobilka Nissan (partner LOH Rio de Janeiro), španělská Telefónica (sponzor několika národních fotbalových týmů), či Credit Suisse (podporuje Rogera Federera), obsahuje. Tento fond si můžete vybrat i jako podkladový fond investičního životního pojištění.

Životní pojištění Maximal Invest ČSOB bohatství 3

Kdo by si nepřál být bohatý. S podkladovým fondem ČSOB bohatství tohoto investičního životního pojištění můžete být takovému přání zase o něco blíže. V portfoliu podkladového fondu najdete řadu atraktivních společností, které aktuálně udávají životní styl a mají v dlouhém horizontu dobrou perspektivu. Navíc jsou součástí života každého z nás – od dětí (Walt Disney), přes teenagery (Apple, Facebook, Google), až po dospělé (Stock Spirits Group, L’Oreál, Visa, MasterCard). Produkt vám navíc umožňuje zvolit si oprávněnou osobu pro bezproblémové dědictví vložených prostředků a dále nabízí pojištění pro případ smrti následkem úrazu zdarma, a to až do výše 500 000 korun.


* Jedná se o podfond lucemburského investičního fondu Global Partners.
** Jedná se o podfond belgického investičního fondu Optimum Fund
*** Jedná se o podfond lucemburského investičního fondu Contribute Partners.