02.05.2017

Díky podílovým fondům, které patří do každého portfolia, si můžete splnit svá dlouhodobá přání. Prostřednictvím zajištěných a strukturovaných fondů, speciality ČSOB, si pak můžete zajistit návratnost vámi investované částky nebo ochranu její části ke dni splatnosti a zároveň zachovávají potenciál výnosu.

ČSOB Stříbrná ekonomika 1**

Žijeme déle, lépe a užíváme si života. Podíl populace ve zralém věku narůstá a s jejími zvyšujícími se výdaji roste i význam „stříbrné ekonomiky“. Investujte do společností, které mohou z tohoto demografického trendu těžit. Stárnutí se není třeba bát, můžete na něm začít vydělávat s naším novým fondem. ČSOB Stříbrná ekonomika 1 nabízí možnost získat zhodnocení až 60 % (8,15 % ročně). Na výnosech akcií firem se podílíte 100 % a vaše investice je chráněna až do 40% poklesu hodnoty koše akcií.

ČSOB Světoví hráči 3**

Chcete se podílet na ziscích velkých nadnárodních společností, které hrají významnou roli při udávání trendu vývoje světové ekonomiky? Fond ČSOB Světoví hráči 3 nabízí příležitost investovat do výběru 30 světových firem s pozitivním dlouhodobým výhledem analytiků a získat zhodnocení až 60 % (8,04 % ročně). Na výnosech akcií významných hráčů na poli světového byznysu se podílíte 100 % a vaše investice je chráněna až do 30% poklesu hodnoty koše akcií.

ČSOB Banky a pojišťovny 1*

Chcete se stát součástí úspěchu světa financí, ve kterém jsme i my jako doma? Popřemýšlejte o koupi podílu ve fondu ČSOB Banky a pojišťovny 1, v nichž najdete firmy, které se v bankovnictví a pojišťovnictví dlouhodobě řadí mezi světovou špičku. Očekáváný růst úrokových sazeb může bankám zvýšit jejich zisky, vám zase pro lepší zhodnocení vašich peněz pomůže výhodnější startovací pozice. Díky fondu můžete získat zhodnocení až 60 % (8,14 % ročně), na výnosech akcií se podílíte z 80 %.

Životní pojištění Maximal Invest ČSOB Bohatství 6

Chcete jednorázově vložit peníze do investičního životního pojištění? Podkladovým aktivem nového životního pojištění Maximal Invest je fond ČSOB Bohatství a Kdo by si nepřál být bohatý. S podkladovým fondem ČSOB Bohatství se to může stát skutečností. V portfoliu fondu najdete mnoho atraktivních společností zvučných jmen, které udávají životní styl a tempo současné doby. Takových, které mají v dlouhém horizontu dobrou perspektivu. Sáhněte si na bohatství a staňte se jeho součástí. Investujte do atraktivních společností zvučných jmen známých po celém světě a diverzifikujte tak vaše portfolio. Podkladový fond je aktivně řízen, takže složení portfolia se přizpůsobuje dění na finančních trzích. Navíc máte možnost volby oprávněné osoby pro bezproblémové dědictví vložených prostředků a jste pojištěni pro případ smrti následkem úrazu až do výše 500 000 Kč.


* Jedná se o podfond belgického investičního fondu Optimum Fund.
** Jedná se o podfond lucemburského investičního fondu Contribute Partners.