Přejít k obsahu

Vyzkoušejte náš ČSOB Smart a mějte své finance jednoduše pod palcem i v mobilu

  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  ČSOB Poštovní spořitelna v modrém

  27.05.2022

  ČSOB a Česká pošta letos v červnu završí prvních pět let exkluzivního partnerství, v rámci kterého skupina ČSOB zajišťuje na poštách všechny bankovní i pojišťovací služby. Toto období bylo hlavně ve znamení investic do digitálních služeb pro klienty a do podpůrných technologií pro pracovníky pošt. Výrazně se tak zvýšil komfort, rychlost obsluhy, ale i rozsah finančních služeb.

  Ve skupině ČSOB nyní dochází ke změně Poštovní spořitelny na ČSOB Poštovní spořitelnu a začne se používat modré logo. Následujících pět let bude ve znamení ještě užší spolupráce a možností, které klientům skupina ČSOB nabízí. Výhodou pro klienty Poštovní spořitelny bude snadnější přístup ke všem službám, které skupina ČSOB nabízí, včetně nejmodernějšího digitálního prostředí. Ostatní klienti zřetelně uvidí, že mohou naše finanční služby používat i na každé poště. Tímto krokem se společnost stane nejdostupnější českou bankou, která svým klientům nabídne nejvíce fyzických obslužných míst, celkem jim tak bude k dispozice 200 poboček a 3 200 pošt.

  Roman Knap a Jan Sadil