Přejít k obsahu

Vyzkoušejte náš ČSOB Smart a mějte své finance jednoduše pod palcem i v mobilu

  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Fond vzdělání podporuje 74 znevýhodněných studentů

  27.04.2022

  ČSOB ve spolupráci s Výborem dobré vůle – Nadací Olgy Havlové již 27 let poskytuje studentům se sociálním nebo zdravotním znevýhodněním studijní stipendia. Pravidelnou finanční podporu z  Fondu vzdělání získalo nyní na jaře dalších 11 nadaných studentů středních a vysokých škol. V tomto školním roce tak ve studiu podporujeme celkem 74 mladých lidí se zdravotním hendikepem, z dětských domovů nebo sociálně znevýhodněných rodin.

  Od vzniku programu v roce 1995 dostalo stipendijní podporu už 653 studentů a dalších 612 obdrželo jednorázový příspěvek na školné či pomůcky ke studiu. Celkově bylo na studium dětí a mladých lidí se zdravotním nebo sociálním hendikepem poskytnuto přes 38 milionů korun.

  Mezi novými stipendisty jsou například dvaadvacetiletá studentka Pražské vysoké škole psychosociálních studií Alžběta, devatenáctiletý středoškolák Denis nebo jednadvacetiletá studentka Kateřina, která druhým rokem studuje veterinární lékařství na univerzitě v Brně. Přečtěte si jejich medailonky.