Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Investujte online s Investičním portálem již od 500 Kč měsíčně

  26.09.2019

  Pokud nechcete, aby vaše peníze jen „ležely“ na spořicím účtu, je dobré nechat je pracovat. K tomu vám mohou posloužit například investice, díky kterým se můžete podílet i na úspěchu firem jako Apple, Volkswagen a mnoha dalších.

  Nepotřebujete miliony, investovat můžete už od 500 Kč měsíčně – a navíc online

  Velkou výhodou je, že k investicím u nás máte přístup online díky Investičnímu portálu. Odkudkoli tak můžete sledovat vývoj svého portfolia nebo zainvestovat více. Na počítači, i ve svém chytrém telefonu či tabletu. Podívejte se, jak to funguje a jak je to jednoduché.

  Nahrávám přehrávač...

  Rádi vám s čímkoli poradíme

  Pokud vás ohledně investování napadají jakékoli dotazy, se vším vám rádi poradí naši investiční specialisté. Stačí se zastavit v kterékoli pobočce. Případně můžete využít i naši službu ČSOB Živě, kde vám pomůžeme prostřednictvím videohovoru.