Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Rozdělili jsme milion korun mezi projekty zaměřené na bezpečnost v online prostředí

  28.08.2019

  Již popáté jsme v naší grantové výzvě, nově nazvané digiGrant @ ČSOB, podpořili neziskové organizace zabývající se bezpečným chováním v online prostředí. Mezi sedm projektů, které cílí na děti, mládež a seniory, jsme rozdělili jeden milion korun.

  V letošním roce vybrala hodnotící komise organizace Fórum pro prožitkové vzdělávání s interaktivním vzdělávacím představením o kyberšikaně pro základní a střední školy, spolek Divadelta pokračující ve svém projektu z loňského roku Připojená, občanské sdružení EMPIDUM, které zaujalo divadelním představením Senior v ohrožení, Centrum prevence rizikové virtuální komunikace přinášející E-bezpečí seniorům a Dívčí spolek pod Smíchovskou střední průmyslovou školou, který má vlastní Peer program. Grant dále získala Společnost pro vzdělání a mládež ČSVTS a její projekt Nástrahy a pasti internetu určený pro žáky a studenty se sluchovým postižením a spolek you connected s portálem internetembezpecne.cz a přednáškami pro mládež a seniory.

  Grantový program doplňuje projekt Finanční vzdělávání ČSOB pro školy, do kterého je zapojeno přes 440 zaměstnanců (ambasadorů) a který nově nabídne také vzdělávání v online bezpečnosti.

  Podpořené projekty