Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  ČSOB mění Česko. Víte jak?

  18.07.2019

  Na začátku července skončilo jarní kolo ČSOB pomáhá regionům. Regionální projekty získaly krásných 4 235 111 Kč, z nichž částkou 2 070 111 Kč podpořila jednotlivé projekty veřejnost a banka pak doplnila dalších 2 165 000 Kč. Podrobné výsledky si můžete prohlédnout na webových stránkách.

  Nejsme jen bankou, ale především odpovědnou firmou, která pomáhá měnit život okolo nás. Program ČSOB pomáhá regionům je jen jednou z našich strategických aktivit. Podívejte se do naší CSR brožury, čím vším dále přispíváme a kde pomáháme.