Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Otevřeli jsme digiGrant @ ČSOB

  10.05.2019

  Není novinkou, že se zaměřujeme na bezpečnost v online prostředí. Nově jsme jen pojmenovali název programu určeného neziskovým organizacím a jejich vzdělávacím projektům s tímto tématem.

  Již popáté poskytneme granty do výše 200 tisíc korun na projekty v oblasti kybernetické bezpečnosti, které dokážou interaktivní formou oslovit děti a mladé lidi ve věku 6 – 25 let, a podruhé i na projekty, které budou před nástrahami online světa varovat seniory a učit je, jak se bezpečně pohybovat v prostředí internetu. Celkem z programu digiGrant @ ČSOB rozdělíme až 1 milion korun.

  Uzávěrka pro registraci a podání projektových záměrů je 5. června.