Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Ponořte se s námi do tmy

  28.03.2019

  V sobotu 30. března proběhne další ročník Hodiny Země a my se k němu připojíme již podesáté. Snažíte-li se chovat odpovědně k životnímu prostřední jako my v ČSOB a záleží vám na budoucnosti Země, přidejte se a také u vás doma symbolicky zhasněte na jednu hodinu od 20.30 do 21.30. U nás v bance se ponoří do tmy budova ústředí v pražských Radlicích a další budovy v Praze i regionech.

  Cílem celosvětově pořádané Hodiny Země je upozornit na problematiku změn klimatu a nabádat k šetrnosti k životnímu prostředí obce, firmy i jednotlivce. ČSOB se chová ve svém podnikání ekologicky dlouhodobě a každý rok přichází s dalšími úspornými řešeními. Naším cílem je do roku 2025 snížit uhlíkovou stopu o 25 % a do roku 2030 o 50 %.

  Seznam našich budov zhasnutých během Hodiny Země 2019

  Energetická politika společnosti ČSOB

  Environmentální politika společnosti ČSOB