Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Přehled grantových programů ČSOB pro rok 2019

  15.01.2019

  V sekci Společenská odpovědnost jsme zveřejnili grantový kalendář pro letošní rok s odkazem na jednotlivé grantové programy.

  Jako první otevřeme v březnu program ČSOB pomáhá regionům, který podpoří lokální společensky prospěšné aktivity v jednotlivých regionech. Vyhlásíme ho pak ještě jednou na podzim, konkrétně v září. V minulém roce zajistila jarní a podzimní kampaň neziskovým organizacím bezmála 7,9 mil. korun. Následovat bude v květnu ČSOB Nadační program vzdělání, ve kterém od nás získají grant zajímavé a interaktivní projekty zaměřené na bezpečnost v online prostředí.

  V červnu spustíme grantový program Stabilizace sociálních podniků a kromě finanční podpory dostanou vítězné sociální podniky i odborné poradenství.

  Ani letos nezapomeneme na studenty ze sociálně slabých rodin a dětských domovů a studenty se zdravotním handicapem. Fond vzdělání, který je společným projektem s Výborem dobré vůle – Nadací Olgy Havlové, přijímá žádosti o stipendia do 25. února nebo 25. srpna.

  Těšíme se na vaše žádosti.