Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Rozdělili jsme milion korun v grantové výzvě Bezpečnost v online prostředí

  24.10.2018

  V letošním ročníku ČSOB Nadačního programu vzdělání jsme podpořili sedm projektů, které se zabývají bezpečností v online prostředí.

  Podpořené filantropické projekty cílí na děti a mladé lidi do 25 let, jelikož právě tyto skupiny uživatelů patří v kyberprostoru mezi ty nejaktivnější a zároveň nejohroženější. Grantová výzva proběhla již počtvrté a letos poprvé se zaměřila i na projekty, které budou před nástrahami online světa varovat také seniory a učit je, jak se bezpečně pohybovat v prostředí internetu.

  Nejvyšší grant ve výši 190 tisíc korun získala organizace Portus Prachatice zaměřující se na primární prevenci žáků základních a středních škol v Jihočeském kraji. Finanční podporu od ČSOB dále získaly organizace you connected s projektem internetembezpecne.cz, Fórum pro prožitkové vzdělávání, jež zaujalo hodnotící komisi svými interaktivními představeními cílenými na prevenci kyberšikany, PROSTOR PRO s preventivními programy Spirála, spolek Divadelta s unikátním projektem Divadlo Fórum-Připojená a Proxima Sociale zaměřující se na nebezpečí manipulace v kyberprostoru. V neposlední řadě uspěla se svým projektem „Bezpečně v kyberprostoru, i když neslyším“ Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS podporující děti a mládež se sluchovým postižením.

  Vedle tohoto tématu se v ČSOB Nadačním programu vzdělání věnujeme již 9 let zvyšování finanční gramotnosti. Od zahájení programu v roce 2010 dosud získalo podporu přesahující 14 milionů korun 138 projektů.

  Bližší popis podpořených projektů