Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Pozvěte si na svou akci mobilní bankomat

  27.06.2018

  Nedávejte hostům záminku, aby odcházeli z vaší akce pryč jenom proto, že jim dojdou peníze. Raději si včas zarezervujte náš mobilní bankomat. Uvidíte, že ušetřené starosti hostů přinesou i vyšší tržby.

  Bankomat, jak ho znáte – ovšem na kolečkách

  Náš mobilní bankomat umí to, co každý „obyčejný“ bankomat. Vydá vám peníze, zobrazí zůstatek atd. Jediný rozdíl je v tom, že jsme ho nainstalovali do zavazadlového prostoru dodávky, takže klidně přijede, kam budete chtít.

  Chcete, aby nechyběl na vaší akci? Vyplňte ještě dnes online Žádost o přistavení mobilního bankomatu. Ale pospěšte si. Máme zatím jen jeden a jeho termínovka se neúprosně plní.

  Mobilní bankomat