Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Navštivte kavárnu Světlušky a vyzkoušejte, jak chutná káva potmě

  11.06.2018

  Zveme vás do Kavárny POTMĚ na náměstí Republiky v Praze, kde nejen kávu servírují v úplné tmě nevidomí kavárníci. Navštívit jí můžete až do 21. června. Máte-li to do Prahy daleko, můžete si tento nevšední zážitek vyzkoušet v některém z dalších měst, kam se kavárna přesouvá v podobě černého autobusu. Zastávky má plánované také před našimi budovami – 29. června před ČSOB Pojišťovnou v Pardubicích a 13. 9. před budovou ústředí ČSOB pražských Radlicích.

  Vstupné činí 140 Kč a je v něm zahrnut už jeden nápoj nebo zmrzlina a upomínkové dárečky: hrneček a přívěšek svítící ve tmě. Na každém stole v kavárně najdete papír a pastelky, takže si můžete zkusit i něco potmě namalovat. Jak se vám to povedlo, zjistíte pak zpět na světle.

  Výtěžek z Kavárny POTMĚ putuje na konto Světlušky Nadačního fondu Českého rozhlasu, která pomáhá zrakově postiženým dětem i dospělým žít samostatný a smysluplný život. ČSOB je i v tomto roce jejím generálním partnerem.

  Kavárna POTMĚ