Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Každý rok vám vrátíme 1 splátku

  16.04.2018

  Opět jsme vylepšili naše půjčky. Určitě víte, že vám můžeme skoro obratem poslat peníze rovnou na účet a vy je použijete na cokoli, výhodněji vám půjčíme na bydlení nebo zlevníme stávající půjčky.

  Nově vám navíc vrátíme každou 12. splátku. Háček? Žádný – rozložte si splácení půjčky alespoň na 3 roky a řádně splácejte. Každý rok tak budete mít půjčku o celou splátku levnější – dostanete se tak na bonusovou sazbu, která začíná na 5,2 % p.a.

  Půjčte si rovnou přes internetové bankovnictví nebo v kterékoli pobočce. A když zjistíte, že ji nepotřebujete, můžete ji do 3 měsíců zcela zdarma vrátit. Bez poplatku a ještě vám vrátíme všechny zaplacené úroky.

  ČSOB Půjčka na cokoliv Promo

  Vzorový příklad: ČSOB Půjčka na cokoliv ve výši 150 000 Kč se splatností 5 let: RPSN 9,3 %, pevná úroková sazba 8,9 % p.a., měsíční splátka 3 107 Kč, celkem k úhradě 186 420 Kč. Každou 12. splátku vám ihned vrátíme. Za předpokladu dodržení sjednané délky splácení dostanete zpět celkem 15 535 Kč a úroková sazba (bonusová) zohledňující vracení splátek pak činí 5,2 % p.a. Vracení splátek se týká úvěrů se splatností 3 roky a více.