Přejít k obsahu

Hledáme 4 mladé rentiéry

Chat online
nápověda
minimalizovat
otevřít
Přepis konverzace byl odeslaný.
Chat je offline.
Chyba při odeslání přepisu konverzace.

Jak na to ...

Vkládání dotazů
Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

Odhlášení
Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

Zavřít nápovědu
16.08.2017

Pro 4 mladé šťastlivce ve věku 18–26 lety máme připravenou měsíční rentu 25 000 Kč po celý rok 2018. Stačí mít nebo si založit naše Plus Konto a zaregistrovat se do soutěže „Rok nezávislosti“.

Pošlete to dál a získejte Samsung Galaxy S8+ nebo 2 000 Kč.

Je nám jasné, že roční rentu chcete jen pro sebe. Když se ale o téhle soutěži podělíte se svými přáteli, máte šanci vyhrát jeden ze čtyř telefonů Samsung Galaxy S8+. A pokud se zmíníte i o našem skvělém Plus Kontu, získáte za 4 nové klienty Plus Konta bez dalších podmínek 2 000 Kč.

Zaregistrujte se co nejdříve do Roku nezávislosti. Podrobné pokyny k soutěži vám po zaregistrování přijdou na váš e-mail.