Přejít k obsahu

Mobilní aplikace ČSOB Smart klíč vám usnadní přihlašování a potvrzování plateb

Chat online
nápověda
minimalizovat
otevřít
Přepis konverzace byl odeslaný.
Chat je offline.
Chyba při odeslání přepisu konverzace.

Jak na to ...

Vkládání dotazů
Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

Odhlášení
Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

Zavřít nápovědu
15.06.2017
logo ČSOB Smart klíč

Mobilní aplikace ČSOB Smart klíč vám usnadní přihlašování a potvrzování plateb přes InternetBanking 24 a potvrzování požadavků v ČSOB Investice. Stačí ji stáhnout do svého chytrého telefonu nebo tabletu a aktivovat v sekci Nastavení uvnitř internetového bankovnictví. Pokud si jej bezplatně aktivujete, budete přihlášení nebo platby v InternetBankingu 24 a požadavky v ČSOB Investicepohodlně potvrzovat v chytrém telefonu. Toto potvrzení se pak automaticky přenese do InternetBankingu 24 nebo ČSOB Investice. Žádné potvrzovací SMS, žádné zdržování!

Více informací o mobilní aplikaci ČSOB Smart klíč.

V elektronickém obchodu s aplikacemi Vašeho chytrého telefonu/tabletu (Apple AppStore, Google Play, Windows Store) si stáhněte aplikaci ČSOB Smart klíč:

QR kód pro stažení aplikace ČSOB Smart klíč