16.01.2017

Už pět let mají naši klienti svou banku v mobilu. SmartBanking jsme představili v roce 2012 a od té doby si ho naši klienti stáhli už skoro 600 000x. Mobilní aplikace funguje nejen v mobilech a tabletech, ale nově také na chytrých hodinkách.

Narůstá i počet aktivních uživatelů. „Loni klienti ČSOB převedli měsíčně až tři miliardy korun, což představuje oproti průměrnému měsíci předchozího roku nárůst o 40 procent," říká Milan Dolanský, manažer útvaru Digitální produkty a služby.

Zůstatek a pohyby si teď zkontrolujete i na hodinkách

Naši klienti využívají aplikaci SmartBanking především k zadávání plateb a kontrole zůstatku, ale třeba také k nalezení nejbližšího bankomatu nebo pobočky. Víc než deset tisíc klientů si loni přes mobil například sjednalo cestovní pojištění.

Úplnou novinkou je podpora chytrých hodinek Apple Watch a Android Wear, na nichž si můžete kdykoli zkontrolovat zůstatek nebo zobrazit přehled pohybů na účtu. Pokud máte ve svém mobilu aktuální verzi SmartBanking, do hodinek se vám nainstaluje automaticky.

 

Jestli aplikaci staženou ještě nemáte, stáhněte si ji podle svého operačního systému – Android, iOS, Windows Phone či Windows 8/10.

Využít můžete i QR kód, který automaticky rozpozná váš systém a přesměruje vás do příslušného obchodu.

QR kód