25.05.2018

Připravili jsme pro vás seriál bezpečnostních doporučení – Bezpečnostní desetiboj. Nebudeme však soutěžit o branky, body ani sekundy, ale vrátíme se k původní myšlence desetiboje – k přípravě nejvšestrannějšího sportovce, v našem případě nejpřipravenějšího uživatele moderních technologií a elektronického bankovnictví.

Bezpečnostní desetiboj – disciplína osmá

Mějte přehled nonstop díky informačním SMS a e-mailům

Co kdyby vám informace o pohybech na účtu chodily do e-mailu nebo na mobil? Jasně, všechny platby vidíte i v internetovém a mobilním bankovnictví. Se službou Moje info ale nemusíte nic kontrolovat, všechno víte hned. Že vám už přišla výplata i jestli někdo cizí neplatí na internetu vaší kartou.

Jednoduše si nastavte, co, kdy a jak má chodit

  • sami si zvolte, zda si přejete být informováni e-mailem nebo SMS
  • u SMS si můžete navíc zvolit i čas odesílání
  • informovat vás můžeme také v anglickém jazyce

Kromě toho vás služba Moje info umí upozornit na blížící se konec platnosti platebních karet, chodit vám mohou potvrzení o nákupech investic nebo aktuální počet bodů ve Světě odměn.

Bezpečnost především

Nezapomínejte, že SMS a e-maily od Moje info mohou obsahovat citlivé informace (číslo účtu, částku, popisy transakcí…). Počítač, mobil nebo tablet, na kterém si je budete číst, proto zabezpečte proti neoprávněnému vstupu – tady je návod.