Info linka
 | TiskKontakty EN

Jste zde: ...  >  Aktuality  >  Novinka: ČSOB SmartBanking – internetové bankovnictví ve vašem chytrém telefonu

Víte, že...

... novinky z ČSOB můžete dostávat i e-mailem. Stačí zaregistrovat svoji e-mailovou adresu. Pokud si nastavíte k produktům elektronické výpisy, neztratíte přehled o nových produktech a službách připravovaných pro vás.
Pomáháme...

Klienti ČSOB Private Banking mohou od dubna 2014 využívat speciální debetní bezkontaktní platební kartu World Elite, která odvádí z každé transakce 0,6 % na charitu. Kartou dobré vůle platí již více než 460 klientů a díky jejich útratám za loňský rok ČSOB nyní rozdělí mezi pět neziskových organizací celkem 668 tisíc korun. Vybrané peníze budou využity na projekty Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, Nadace VIA, Nadačního fondu Českého rozhlasu
- projektu Světluška, Nadace Václava a Livie Klausových a Nadace Charty 77 - Konta Bariéry.


Vyhlašujeme 6. ročník grantového řízení ČSOB Nadační program vzdělání. V prvním kole programu hledáme projekty, které se zaměří na zvýšení finanční gramotnosti interaktivní formou. Druhé kolo, které otevřeme v červnu, podpoří projekty zabývající se digitální gramotností a bezpečnostními tématy v online komunikaci. Celkem v programu rozdělíme až 2 miliony korun. Termín uzávěrky přihlášek pro první kolo je 20. února 2015.


Zároveň otevíráme 2. ročník Akademie Modrého života a nabízíme vybraným neziskovým organizacím rozvoj ve dvou oblastech: Vnitřní zdroje a Komunikace, marketing a PR. Akademie využívá know-how našich zaměstnanců a partnerů, které účastníkům předává formou workshopů, odborného poradenství, mentoringu a koučování. Termín uzávěrky přihlášek je 20. února 2015.


ČSOB a Era vyvinuly na českém trhu unikátní mobilní aplikaci Klikni a daruj, která uživatelům umožňuje jednoduše a komfortně poslat z chytrého telefonu peníze prověřeným neziskovým organizacím, a podpořit tak jejich dobročinné projekty. Aplikace nabízí nejširší spektrum neziskovek, uživatelé si mohou vybrat z více než 91 projektů od 77 organizací. Aplikace Klikni a daruj je dostupná pro operační systém Android (Google Play) a Apple (AppStore). Aplikace navazuje na již existující bránu Klikni a daruj, která umožňuje neziskovým organizacím přijímat on-line platby od svých přispěvatelů. Organizace si ji mohou jednoduše umístit na svůj web. Brána Klikni a daruj je navíc integrována na dvou významných portálech prezentující projekty neziskových organizací: www.modryzivot.cz a www.darujspravne.cz.Novinka: ČSOB SmartBanking – internetové bankovnictví ve vašem chytrém telefonu

1.1.2012

Nainstalujte si aplikaci ČSOB SmartBanking pro chytré telefony a tablety, kterou nyní pohodlně obsloužíte své účty stejně jako z ostatních služeb ČSOB Elektronického bankovnictví. V aplikaci najdete také další služby k usnadnění života ve světě financí.


Aktivace je jednoduchá. Aplikaci si zdarma nainstalujte z App Storu či Android Marketu, přihlaste se stejně jako do ČSOB InternetBankingu 24 se SMS klíčem a během minuty máte přístup ke svým účtům. Práce s aplikací je intuitivní, snadno zadáte příkaz, zjistíte zůstatek účtu, vyhledáte nejbližší bankomat či pobočku nebo si vytvoříte vlastní design platební karty přímo z fotoaparátu nebo alba mobilu.