Info linka
 | TiskKontakty EN

Jste zde: ...  >  Aktuality  >  Novinka: ČSOB SmartBanking – internetové bankovnictví ve vašem chytrém telefonu

Víte, že...

... novinky z ČSOB můžete dostávat i e-mailem. Stačí zaregistrovat svoji e-mailovou adresu. Pokud si nastavíte k produktům elektronické výpisy, neztratíte přehled o nových produktech a službách připravovaných pro vás.
Pomáháme...

Prostřednictvím Regionálního fondu rozvoje Poštovní spořitelny jsme zatím letos poskytli granty 22 organizacím a obcím v celkové výši 1 517 380 korun. Další peníze na projekty zaměřené na rozvíjení sousedských vztahů, utváření aktivních lokálních komunit a zapojování občanů do společenského a veřejného života v místě, kde žijí, rozdělíme v podzimním grantovém kole. Uzávěrka žádostí je 15. října.V ČSOB letos probíhá již 7. ročník dobrovolnických dnů Pomáháme společně, v jejichž průběhu naši zaměstnanci pomáhají neziskovým organizacím po celé České republice. Letos zatím pomohlo 795 zaměstnanců 63 neziskovým organizacím – malovali zdi, uklízeli po stavebních pracích, natírali plot, pomáhali s opravou kulturních památek, údržbou zahrad a pozemků, dětských hřišť či organizací dobročinných akcí apod. Řada zaměstnanců pomáhá i po odborné stránce – svými znalostmi a zkušenostmi.
Týmy ČSOB a Era se opět zúčastnily benefičního fotbalového turnaje na podporu Domova Sue Ryder a přispěly tak k celkovému výtěžku 803 522 korun. Tým Ery dokonce šestý ročník turnaje vyhrál. Získané peněžní prostředky pomohou Domovu Sue Ryder financovat kvalitní a důstojnou péči o seniory, kteří potřebují z důvodu nemoci či stáří pomoc druhých při běžných činnostech.Ačkoli teprve přichází podzim, už teď jsme pro vás ve spolupráci se slovenskou ČSOB připravili motivační nabídku na jarní dny. Jako klient ČSOB se můžete 29. března 2015 zúčastnit bratislavského maratonského běhu ČSOB Bratislava Marathon 2015 s 20% slevou ze startovného. Při registraci stačí uvést identifikační číslo některého z produktů ČSOB a sleva je vaše. Registrace byla právě spuštěna.

Novinka: ČSOB SmartBanking – internetové bankovnictví ve vašem chytrém telefonu

1.1.2012

Nainstalujte si aplikaci ČSOB SmartBanking pro chytré telefony a tablety, kterou nyní pohodlně obsloužíte své účty stejně jako z ostatních služeb ČSOB Elektronického bankovnictví. V aplikaci najdete také další služby k usnadnění života ve světě financí.


Aktivace je jednoduchá. Aplikaci si zdarma nainstalujte z App Storu či Android Marketu, přihlaste se stejně jako do ČSOB InternetBankingu 24 se SMS klíčem a během minuty máte přístup ke svým účtům. Práce s aplikací je intuitivní, snadno zadáte příkaz, zjistíte zůstatek účtu, vyhledáte nejbližší bankomat či pobočku nebo si vytvoříte vlastní design platební karty přímo z fotoaparátu nebo alba mobilu.