Info linka
 | TiskKontakty EN

Jste zde: ...  >  Aktuality  >  Novinka: ČSOB SmartBanking – internetové bankovnictví ve vašem chytrém telefonu

Víte, že...

... novinky z ČSOB můžete dostávat i e-mailem. Stačí zaregistrovat svoji e-mailovou adresu. Pokud si nastavíte k produktům elektronické výpisy, neztratíte přehled o nových produktech a službách připravovaných pro vás.


... s ČSOB platební kartou můžete vybírat hotovost nebo platit ve více než 3 200 pobočkách České pošty? Téměř v každé malé obci se tak můžete dostat ke svým penězům, i když tam nenajdete bankomat. Tuto možnost mají pouze klienti ČSOB a Era.


... ČSOB nabízí ve vybraných pobočkách pronájem bezpečnostních schránek? Uložte si před dovolenou do našich schránek své důležité dokumenty a cennosti.


... v době, kdy ČNB drží úrokové sazby velmi nízko, je nejvhodnější doba na financování bydlení. Pro ty z vás, kteří nyní uvažují o novém bydlení nebo rekonstrukci bydlení stávajícího, je vhodná doba na její realizaci. Máte možnost získat výhodnou úrokovou sazbu i na delší fixaci (např. 5 a 7 let) a zajistit si tak na dlouhou dobu stejnou výši splátky.
Pomáháme...

V 5. ročníku grantového řízení ČSOB Nadační program vzdělání jsme podpořili 21 projektů zaměřených na finanční gramotnost a vzdělávání a rozdělili mezi ně 1,5 milionu korun. Podporu získaly například aktivity na zvýšení finanční gramotnosti libereckých seniorů nebo dětí z moravských dětských domovů. Svou první placenou brigádu si vyzkouší mladiství v Novém Jičíně. Kurzem první pomoci zase projdou děti ze základních škol v Mostě.Již popáté se zaměstnanci ČSOB zúčastnili Pražského půlmaratonu a maratonu a běželi pro dobrou věc. Za každý jejich uběhnutý kilometr totiž ČSOB věnovala 50 korun Výboru dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové. Celkově se do obou závodů zapojilo 312 zaměstnanců, kteří společně uběhli 4 977 km a zajistili tak 248 850 korun na pomoc zdravotně postiženým. Dalších 37 zaměstnanců přispělo dobré věci svou účastí ve 3. ročníku Běhu potmě pro Světlušku. Za každého z nich ČSOB přispěla Nadačnímu fondu Českého rozhlasu 200 korun a celkem tak ve prospěch lidí se zrakovým postižením věnovala 7 400 korun.
213 zaměstnanců se také zapojilo do kampaně Do práce na kole pořádané v květnu organizací Auto*Mat. Dohromady ujeli 55 371 kilometrů.

Novinka: ČSOB SmartBanking – internetové bankovnictví ve vašem chytrém telefonu

1.1.2012

Nainstalujte si aplikaci ČSOB SmartBanking pro chytré telefony a tablety, kterou nyní pohodlně obsloužíte své účty stejně jako z ostatních služeb ČSOB Elektronického bankovnictví. V aplikaci najdete také další služby k usnadnění života ve světě financí.


Aktivace je jednoduchá. Aplikaci si zdarma nainstalujte z App Storu či Android Marketu, přihlaste se stejně jako do ČSOB InternetBankingu 24 se SMS klíčem a během minuty máte přístup ke svým účtům. Práce s aplikací je intuitivní, snadno zadáte příkaz, zjistíte zůstatek účtu, vyhledáte nejbližší bankomat či pobočku nebo si vytvoříte vlastní design platební karty přímo z fotoaparátu nebo alba mobilu.